Alma mebel

Про нас

Про компанію

У нас є улюблена справа - і ми віддаємося їй сповна. Робити ваші будинки і квартири затишними, стильними, зручними, індивідуальними. Це і є наша місія: створювати такі корпусні меблі, які підійдуть кожному. Ми працюємо з провідними виробниками фасадів та фурнітури, такими, як Blum, GTV, Swisspan, Kronospan, Egger та інші. Наш досвід + міцні бізнес-відносини = відточена система співпраці: між нашими посередниками, партнерами і клієнтами.

Чому варто вибрати
Alma-mebel?

Почему Alma Mebel Почему Alma Mebel Почему Alma Mebel
Свої виробничі потужності, обладнання та торгові площі

Ми не орендуємо приміщення для офісу, виробництва, складу та салону. Це - власність компанії. Тому ми не закладаємо вартість оренди в ціну кінцевого продукту. Для виробництва ми закуповуємо лише матеріали. Порізка ДСП і МДФ, поклейка кромкою, свердління, збірка, доставка, заніс на поверх, установка виконується співробітниками робочого цеху.

Розстрочка О% від виробника

Ми не співпрацюємо з банками. Ви оплачуєте замовлений виріб згідно договору. Вносьте 60% передоплати, інші 40% розбивається на термін до 3 місяців. Таким чином, ви вже користуєтеся виробом, але продовжуєте виплачувати суму замовлення. Гроші приймаємо в будь-якому салоні, а також на картку нашого керівника. Після оплати готівкою в магазині вам видається квитанція з підписом і печаткою, а також робиться позначка в договорі.

Робота за індивідуальним проектом

Наш дизайнер-конструктор малює проект під ваші розміри. Ви побачите готову модель меблів в програмі, яка дає повне уявлення про конструкцію виробу. В ході роботи можна змінювати розміри, текстури, фурнітуру та інші деталі. Ми підстроюємо меблі під ваше приміщення, інтер'єр і бюджет.

Наш досвід - це практичні навички, накопичені знання, власні і чужі помилки. Ми підлаштуємося під будь-якого замовника.

18 Років на ринку Років на ринку

З них 80% робили у нас повторні покупки або звернулися до нас за рекомендацією.

5000 Задоволених клієнтів Задоволених клієнтів

10 офісних працівників і 6 робочих бригад по 2 людини на виробництві.

22 Співробітника Співробітника

У Фастові та Софіївській Борщагівці (Київ). Щоб охопити не тільки столицю, а й найближче передмістя.

2 Магазина Магазина

МДФ, ДСП і фурнітура від всесвітньо відомих брендів

МДФ, ДСП і фурнітура від всесвітньо відомих брендів

Комплексний підхід до кожного замовлення

Комплексний підхід до кожного замовлення

Складська програма матеріалів

Складська програма матеріалів

Swisspan, Kronospan, GTV, Blum, Egger - і це ще не весь список наших партнерів. Ми замовляємо матеріали і комплектуючі у австрійських, польських, а також вітчизняних постачальників. Тому ми впевнені в якості своїх меблів.

Виконуємо роботи "під ключ". Починаючи від ідеї, і закінчуючи встановленням у вас вдома. Консультуємо, допомагаємо у виборі матеріалів, малюємо проект, заміряємо, стверджуємо, підписуємо договір.

Складська програма передбачає постійну наявність 12 кольорів ДСП й 4 відтінків розсувної системи. Це найбільш ходові матеріали, які закуповуються великими партіями. Отже, ми маємо можливість продавати їх дешевше на 10-15%, в порівнянні із замовними.

О нас
Шуляк Андрій Володимирович Директор компанії Роспись

Хочу стати вашим партнером

Залишилися питання? Із задоволенням відповімо!