Шафи-купе

Замовте свою шафу-купе та
ми виготовимо і встановимо її у вас вдома чи в офісі

Навіщо взагалі потрібна шафа-купе?

Якщо тінь сумніву все ж промайнула (типу того «а й правда, навіщо вона?»), то поспішаємо розвіяти зайві коливання. Наразі громіздкі серванти, потрісканий на поверхні шафи лак, старомодні накладні фрезерування залишилися в минулому тисячолітті. Ура! На зміну прийшли класні шафи-купе.
Вам напевно цікаво, чим ми кращі за своїх конкурентів? Як мінімум, ви дочитали текст до цього рядка – вже маленька перемога ☺ А якщо серйозно, то у нас багаааато переваг. Як у виробника, звичайно ж.

Виробницво шаф-купе

Те, що ми робимо шафи-купе під замовлення – в цьому немає нічого дивного. Головне – як нам вдалося вибудувати сам процес.
Власне обладнання та виробничі потужності – верстати для порізки, фрезерування, поклейки крайки. Ми виділили окремі бригади, які спеціалізуються на виробництві шаф-купе. Це прискорило процес і підвищило продуктивність. Кожен виріб перевіряється технологом: уточнюються всі розміри до міліметру і кути до кожного градуса.

В цілому, що ми вміємо?

Z

Малюємо проекти

Малюємо проекти, які продумані з точки зору конструктиву. Це не просто картиночка і візуалізація, а повноцінний конструкторський проект.
Z

Підбираємо

Підбираємо шафи-купе під меблі, які ви замовляли колись. Нехай навіть давно. Нехай навіть не у нас.
Z

Попередні розрахунки

Робимо безкоштовні попередні розрахунки, щоб зорієнтувати вас за вартістю кінцевого виробу.
Z

Створюємо дизайн

Створюємо проекти по фотографії з Інтернету, готовому ескізу або навіть малюнку від руки.

Ми максимально чесні перед вами

Підписуємо двосторонній договір, в якому вказуємо терміни виготовлення і установки, описуємо матеріали, комплектуючі, суму покупки. Ваше завдання – все уважно прочитати, затвердити проект і внести передоплату.
Ми несемо відповідальність за виріб і установку в двосторонньому порядку, тому що працюємо по-чесному. Прозорі умови співпраці для нас є вкрай важливими.
Кожна оплата, внесена вами, також фіксується в договорі, а на руки вам видається квитанція.

Ми гарантуємо

Z

Фурнітура і корпус

Даємо гарантію на корпус і фурнітуру. Протягом усього гарантійного терміну ми безкоштовно усунемо неполадки меблів. Якщо, звичайно, ви чітко дотримувалися правил експлуатації.
Z

Точність замірів

Дизайнер-конструктор виїжджає на замір, а значить готовий виріб стане, немов влитий. Ми несемо відповідальність за правильність всіх розмірів.
Z

Збірка і якість

Доставляємо і встановлюємо шафи-купе у вас вдома. Ви дивитеся, перевіряєте, і тільки потім приймаєте виріб.
Z

Розстрочка 0% від виробника

Надаємо розстрочку від виробника 0%, терміном до 3 місяців. Тобто ви вносите тільки передоплату 60% за договором, а залишок виплачуєте вже після установки шафи-купе.

Розраховуємо вартість кожної шафи-купе індивідуально

Для нас важливо все: розміри шафи-купе, дизайн і конструктив дверей, внутрішнє наповнення. Ось чому ми не можемо назвати вартість шафи-купе «точно», а лише «приблизно» і тільки за погонний метр.
Вартість залежить від витрат матеріалу і фурнітури. Розсувна система, зокрема тип і колір профілю, істотно впливає на кінцеву ціну. А також, матеріал корпусу може бути виготовлений із замовленого ДСП, а може – з ДСП нашої складської програми. Різниця у вартості буде відчутна.
Щоб не вводити клієнтів в оману, ціну озвучуємо з доставкою, установкою та гарантією. Іншими словами – після підписання договору нічого доплачувати не доведеться.

Які шафи-купе ми виготовляємо?

Якщо коротко, то шафи-купе бувають трьох видів. Згідно планування корпусу:
Z

Прямі

Пряма шафа-купе має відповідну форму корпусу, яка встановлюється уздовж однієї із стін в кімнаті.
Z

Кутові

Кутові шафи-купе мають відповідну форму корпусу, тому встановлюються в один з кутів приміщення. Сама шафа-купе розташовується уздовж двох стін. Кутові шафи-купе діляться, в свою чергу, на діагональні і Г-подібні.
Z

Вбудовані шафи-купе

Третій вид, який за визначенням може бути лише прямим. Він відрізняється від окремо розташованих типом монтажу. Може вбудовуватися в нішу або простінок, разом з корпусом або без нього.

Проблеми, які ми вирішуємо

s

Проблема

Шафа-купе зі стандартними розмірами. Висота, ширина і глибина у 80% випадків підігнана під стандарти. Наприклад, глибина 60 см.
N

Рішення

У нас немає стандартів. Робимо шафи-купе глибиною від 45 см, будь-якої ширини. Висота шафи-купе обмежена висотою ДСП плити – 2700 мм.
s

Проблема

Обмежена кількість відтінків і текстур матеріалів. Так працюють більшість виробників фабричних меблів.
N

Рішення

Наш асортимент не обмежений “стандартними” кольорами. Ви обираєте ДСП, МДФ, а також стільниці зі всієї палітри виробника.
Вбудована шафа-купе з фотодруком

Наша команда

У нас є улюблена справа – і ми віддаємося їй наповну. Робити ваші будинки і квартири затишними, стильними, зручними, індивідуальними.
Людмила Кузнєцова

дизайнер

Інна Галка

дизайнер

Леся Кирилко

дизайнер

Людмила Яценко

дизайнер

Наші салони

с. Софіївська Борщагівка,
вул. Боголюбова 16, оф.4

г. Фастів, вул. Соборна 33/5

Дзвоніть нам!

+38(063)475-79-79
+38(098)475-79-79

Пишіть нам

[email protected]

0