Офісні меблі

Замовте офісні меблі і
ми виготовимо та встановимо їх у вас в офісі

Корпусні меблі для корпоративних приміщень

Як ви думаєте, в якому магазині найімовірніше здійснять покупку, за умови ідентичного товару? Правильно, в красивому!
А в якому офісі охочіше підуть на контакт і підпишуть договір? В стильному, який влучно передає характер вашого бренду. А якщо ви ще пригостите клієнта кавою – вважайте успіх забезпечений ☺
Зустрічають, як то кажуть, по одягу. Важливо, щоб ресепшн говорив про вашу компанію не менше візитної картки. Щоб кабінети співробітників були просякнуті енергетикою колективного робочого духу. А якщо салон краси – то такий, звідки не хочеться йти.
У виготовленні корпусних меблів для торгових приміщень є своя специфіка. Але, про все по порядку.

Виробництво офісних меблів

Уточняємо: не тільки офісних, а ще й меблів для корпоративних приміщень. Починаючи від компактного робочого кабінету, і закінчуючи великими магазинами одягу.
Офісні меблі часто піддаються більшим випробуванням, ніж в квартирі / будинку. Наприклад – відкриттів дверей офісної шафи буде в 2-3 більше, ніж вдома. А якщо співробітників кілька, то і зовсім шафа терпить колосальне навантаження. Адже кожному з них протягом дня потрібен папір, документація, канцелярія та інше. Теж саме і з висувними шухлядами в робочому столі.
Тому, наші дизайнери настійно радять особливо міцні матеріали і комплектуючі. Наприклад, столи рекомендують ставити на металеві опори. Вони стерплять випадкові удари при викочуванні та закочуванні офісних крісел під стіл.

В цілому, що ми вміємо?

Z

Професійно заміряти приміщення

На замір виїжджає дизайнер-конструктор, який розробляє проект і вносить корективи. При необхідності, ми відправляємо на об’єкт технолога, який робить контрольний перезамір.
Z

Створювати меблі з нуля

Створювати меблі з нуля, по картинці з Інтернету або вашому малюнку від руки. Ми перенесемо всі дані в конструкторську програму і зробимо точний розрахунок за ціною.
Z

Радити матеріали та комплектуючі

Радити матеріали і комплектуючі, що відповідають вашим запитам. А ще, ми можемо в точності підібрати відтінок ДСП або МДФ, з якого були зроблені ваші меблі. Припустимо, у вас вже була шафа, і ви хочете замовити до неї стіл. Якщо ви знаєте кодування відтінку, і у наших постачальників він буде в наявності – ми зробимо меблі з ідентичного матеріалу.
Z

Вносити коректування в проект

Вносити коректування в проект і підлаштовувати бюджет замовлення під ваші потреби. Якщо стіл з МДФ не вписується в очікувану суму, ми тут же запропонуємо заміну, яка зовні буде відрізнятися мінімально.

Ми максимально чесні перед вами

Відразу ж хочемо зазначити, що ми працюємо не тільки з фізичними, а й з юридичними особами. Коли ви замовляєте спальню додому або обставляете офіс – це дві кардинально різні продажі і підходи до угоди.
У випадку з юридичною особою, договір підписується між двома компаніями. У нього також вноситься сума за договором, розмір передоплати, дати установки, описані матеріали і комплектуючі.
Єдина відмінність – розрахунок за замовлення буде проходити виключно на розрахунковий рахунок компанії.
Щоб уникнути непорозумінь, ми фіксуємо всі деталі замовлення в договорі. Даємо замовнику на вичитку, а якщо виникли спірні моменти – намагаємося їх врегулювати і внести мінімальні правки.

Ми гарантуємо

Z

Точність вимірів

Точність вимірів, за які ми несемо повну відповідальність. За умови, що до вас приїжджав наш дизайнер-конструктор для зняття розмірів.
Z

Ідентичність реального виробу - замовленому

Ідентичність реального виробу – замовленому. Ніяких змін в проект без вашої згоди вноситись не буде.
Z

Якісні плитні матеріали та фурнітуру

Ми давно працюємо з такими брендами, як Blum, Egger, Swisspan, Kronospan і іншими.

Розраховуємо вартість проекта індивідуально

У нас немає стандартних розмірів, а значить і немає стандартного розрахунку вартості. Ми промальовуємо проект, обговорюємо зовнішній вигляд і наповнення, фурнітуру, комплектуючі, затверджуємо відтінок фасаду.
У кожному меблевому виробі є те, що впливає на ціну найбільше. Наприклад, у випадку з кухнею – це стільниця і фасади, якщо ми говоримо про шафу-купе – то розсувна система і наповнення дверей.
Для офісних меблів формула схожа. Чим більша витрата матеріалів, вище категорія ДСП і ексклюзивніше колір – тим дорожче.
Ми коригуємо бюджет по ходу внесення правок. Так ми зможемо підібрати для вас оптимальну комплектацію і дійти «золотої середини».

Які офисні меблі ми виробляємо?

Ми вже згадували, що робимо меблі не тільки для офісів. Але і для магазинів, салонів краси, коворкінгів та інших комерційних приміщень.
Наведемо свою власну класифікацію меблів для бізнесу:
Z

Робочий простір

Кабінет керівника, або просто робочі столи для співробітників компанії. Можуть бути доповнені пеналами для зберігання особистих речей і стелажами для папок з документацією і канцелярії.
Z

Магазини і торгові площі

Ми маємо на увазі меблі для магазину дитячого одягу, стенд для ювелірних виробів або щось інше. Тут головний акцент йде на підтримку фірмового стилю бренду.
Z

Салони краси, спортзали

Тут важливо дотримуватися естетики в кожній деталі і ретельно обирати декор. Ми створюємо такий простір, звідки не хочеться йти.
Z

Обідні зони з кухнею для підприємств

Прості, але сучасні кухні, без надмірностей. Підбираємо зносостійку фурнітуру, міцні фасади, ергономічну стільницю, доповнюємо все обідньою зоною – і місце для корпоративних обідів готове.

Проблеми, які ми вирішуємо

s

Проблема

Хочеться гарний офіс зі стильними меблями, але наймати дизайнерську студію немає можливості
N

Рішення

ми створюємо конструкторську модель з приблизною візуалізацією. Вона не буде інтер`єрною, та в точності відповідати реальності. Але цього достатньо, щоб побачити ваш майбутній офіс або магазин зі сторони. Посередників в даному питанні у нас немає – ми малюємо проект, вносимо правки, підписуємо договір і приступаємо до виробництва.
Встроенный шкаф-купе с фотопечатью

Наша команда

У нас є улюблена справа – і ми віддаємося їй наповну. Робити ваші будинки і квартири затишними, стильними, зручними, індивідуальними.и.
Людмила Кузнєцова

дизайнер

Інна Галка

дизайнер

Леся Кирилко

дизайнер

Людмила Яценко

дизайнер

Наші салони

с. Софіївська Борщагівка,
вул. Боголюбова 16, оф.4

м. Фастов, вул. Соборна 33/5

Дзвоніть нам!

+38(063)475-79-79
+38(098)475-79-79

Пишіть нам

[email protected]

0